10 srpna 2023

Úvodní ustanovení

Tyto podmínky používání se vztahují na webovou stránku Prevence Dentální Péče, která je dostupná na doméně prevedent.cz. Stránka se zaměřuje na poskytování informací v oblasti stomatologie a dentální hygieny. Užíváním webu vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami. Před použitím webu si prosím pozorně přečtěte následující ustanovení.

Ochrana autorských práv

Veškerý obsah publikovaný na webových stránkách Prevence Dentální Péče je chráněn autorskými právy a jeho jakékoli neoprávněné užití může být předmětem občanskoprávního či trestněprávního postihu. Kopírování, rozmnožování, šíření nebo jakákoliv jiná forma užití obsahu, včetně textů, fotografií či grafik, bez předchozího písemného souhlasu vlastníka autorských práv, je zakázáno. Pro získání souhlasu se obracejte na email [email protected].

Zásady ochrany osobních údajů

V souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů se webová stránka zavazuje chránit data svých uživatelů. Veškeré informace získané během používání webu jsou zpracovávány s důrazem na maximální ochranu soukromí uživatelů. Detailní informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v samostatné sekci 'Ochrana osobních údajů'.

Omezení zodpovědnosti

Vlastník webu nenese odpovědnost za případné škody vzniklé v důsledku užití dostupných informací. Veškeré poskytované informace mají čistě informativní charakter a nelze je považovat za náhradu odborného lékařského hodnocení či konzultace s kvalifikovaným lékařem. Uživatel by měl vždy hledat odbornou radu přímo od svého dentisty nebo jiného zdravotnického pracovníka.

Změny podmínek

Vlastník webu si vyhrazuje právo kdykoli aktualizovat či měnit tyto podmínky používání. Každá takováto změna bude učiněna s předstihem a bude náležitě oznámena na webových stránkách. Uživatelé by měli pravidelně kontrolovat aktuálnost podmínek používání, aby byli informováni o případných změnách.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky týkající se podmínek používání této stránky, neváhejte kontaktovat vlastníka Bohumila Novotného na adrese Palackého třída 73, 636 00 Pardubice, Česká republika, nebo na emailu [email protected].