10 srpna 2023

Úvod

Zásady ochrany osobních údajů na webu Prevence Dentální Péče jsou klíčové pro ochranu a bezpečnost Vašich osobních dat. V rámci těchto zásad vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jak je chráníme. Důvěra našich uživatelů je pro nás prioritou a zavazujeme se k transparentnímu a zodpovědnému přístupu při zpracování osobních údajů. Tento dokument tvoří základní kámen našeho přístupu ke správě a ochraně údajů a popisuje, jakým způsobem zaručujeme dodržování právních předpisů v oblasti ochrany osobních dat.

Shromažďování a využití osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat různé typy informací, jako jsou například vaše kontaktní informace při vyplňování formulářů, vaše preference a zájmy týkající se dentální péče, anebo informace shromažďované prostřednictvím cookies, které nám pomáhají zlepšit uživatelský zážitek na našem webu. Všechny tyto údaje jsou zpracovávány s nejvyšší mírou pečlivosti a důvěrnosti a slouží primárně k tomu, abychom vám mohli nabízet personalizovaný obsah, informace o novinkách a službách na míru vašim potřebám.

Uchovávání a ochrana osobních údajů

Osobní údaje, které od vás obdržíme, jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky a předpisy Evropské unie. Využíváme širokou škálu bezpečnostních opatření, včetně fyzických, elektronických a procedurálních, aby byla zajištěna ochrana vašich údajů proti neoprávněnému přístupu, zničení nebo změně. Ochrana vašich dat má pro nás nejvyšší prioritu a veškeré informace jsou průběžně revidovány a aktualizovány, abychom zajistili jejich nejvyšší možnou bezpečnost.

Použití osobních údajů

Osobní údaje, které získáme, používáme pro různé účely včetně, ale neomezující se na, zlepšování našich služeb, kontaktování uživatelů, marketingu a reklamy, anebo pro výzkumné a analytické činnosti. Dejte nám vědět, jestli byste preferovali omezení používání vašich údajů pro tyto účely. Ujišťujeme vás, že žádné osobní údaje neposkytujeme třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu.

Kontaktní informace vlastníka webu

  • Bohumil Novotný
  • Palackého třída 73, 636 00 Pardubice, Česká republika
  • Email: [email protected]